Posted on Nisan 14, 2018

En Popüler Spor Uygulamaları

SAĞLIK/ SPOR

Formda bir vücuda sahip olmak için illa tonlarca para harcamamıza, bir salona sıkışıp kalmamıza hatta evden çıkmamıza bile gerek kalmayan bir dönemde yaşıyoruz. Bugün sizlerle uzun zamandır istediğim  ”En sevdiğim evde spor uygulamaları” adlı yazıyı paylaşacağım.Artık evde yüzlerce kalori yakmamız çok daha kolay!

S W O R K I T

Benimde sıklıkla kullandığım sworkit paralı bir uygulama. 3 ay için 29.99 dolar gibi bir fiyata sahip.Ancak içerisinde bir çok farklı böyle için onlarca egzersiz bulunduruyor.Ayrıca hatırlatma sistemi ile spora günlerce ara verme derdiğini de ortadan kaldırıyor.

S W E A T : K A Y L A   I T S I N E S S   F I T N E S S 

Kayla Itsiness’ın çıkardığı içerisinde hem egzersiz hem de diyet planı bulunduran bir uygulama.Özellikle yeme planlarının içerisinde vejeteryan ve veganlar için tarifler bulunması hoşuma giden özelliklerinden.Oldukça anlaşılır bir arayüze sahip.Eğer sworkit ile karşılaştırma yaparsak ben Kayla Itsiness’ı biraz daha fazla beğendiğimi itiraf etmeliyim.Bu arada sworkit gibi ücretli bir uygulama.

B L O G I L A T E S   O F F I C I A L   A P P 

Gelelim bir başka sevdiğim fitness uygulamasına.Cassey H0’nun çıkardığı Blogilates uygulaması ilk başlarda YouTube’da oldukça popüler olmuştu.Kullananların ortak fikri gerçekten de etkili bir fitness programı olduğu yönünde.Cassey Ho’nun aktif olduğu çok bilgilendirici bir blogu da var 😊

D A I L Y   Y O G A 

Adından da anlaşılacağı üzere yoga severlerin oldukça hoşuna gidecek bir aplikasyon.İçerisinde her seviyeye uygun yoga hareketleri yoga & fitness planları bulunduruyor.Diğer uygulamalara göre biraz daha geride kalan bir etkiye sahip olsa da çok fazla fitness sevmeyenler ve kilo kontrolü sağlamak isteyenler için birebir 👌🏻

DAILY   BURN – DAILY WORKOUTS

Uygulamanın en sevdiğim yanı 1 ay deneme süresi imkanı ☺ Hemen hemen yukarıdaki uygulamalarla aynı egzersiz planlarına sahip.Yalnız ilk tercihim olmadığını belirtmeliyim.Yine de alternatif uygulamalar arayanlar için eklemek istedim.

Daha fazla bilgi için abone olmayı ve sitemi arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın. Öptümmm ♥💋

 

No Comments

Leave a Reply

Back to top